Procescontrole met Concremote

Bookmark Download dit artikel Print deze pagina

dinsdag 2 maart 2010 Cement 2010/2 200x gelezen

Wachten op ontkisten, wachten tot de stempels weg kunnen en wachten op voorspannen. Of wachten tot de kachels uit mogen of de koeling. Sinds jaar en dag is dit de traditionele bouwcyclus. Dat kan anders. Met Concremote is een praktijkgericht systeem op de markt gebracht, waarmee de sterkteontwikkeling van jong beton real-time en online kan worden gevolgd. Het is nu mogelijk de betonbouw echt te gaan sturen.

  • Pagina 1
  • Pagina 2
  • Pagina 3
  • Pagina 4
  • Pagina 5
  • Pagina 6

Pagina 1

thema
Procescontrole met Concremote2201022
thema
Procescontrole
met Concremote
1
Stortproces Maasboulevard Venlo versneld
thema Procescontrole met Concremote2201022 thema Procescontrole met Concremote 1 Stortproces Maasboulevard Venlo versneld

Artikelen lezen zonder inloggen?

Wilt u het archief van Cement kunnen raadplegen zonder in te hoeven loggen? Dat kan! We verstrekken u dan tegen een gereduceerd tarief toegang tot het archief op basis van IP-adres. Het systeem herkent u dan automatisch. Ook makkelijk, niet elke medewerker hoeft een abonnement af te sluiten en zijn inlogcodes te onthouden.

 

 

Dit artikel los kopen?

 

 

Cement, kennisplatform betonconstructies is een uitgave van Aeneas.
© 2012 www.cementonline.nl - alle rechten voorbehouden.