CUR Bouw & Infra dag CUR Bouw & Infra dag

donderdag 15 april 2010 13x gelezen

De CUR Bouw & Infra dag op 20 mei in de Goudse Schouwburg gaat over de vraag hoe het bouwproces sneller, efficiënter en met minder faalkosten kan worden ingericht. Aan de hand van inspirerende voorbeelden wordt duidelijk gemaakt dat hier nog veel te winnen is. Vaart maken met kennis dus.

Datum

20 mei 2010

Het programma kent twee hoofdonderdelen: na het welkomstwoord door ir. Henk Vereijken en een speciaal vervaardigd filmpje over innoverende ontwikkelingen in de bouw, start een plenaire ‘Pauw & Witteman-achtige’ sessie waarin ir. Mirjam van Diemen en ir. Bert van Eekelen met een aantal gasten uit de bouw en aanverwante sectoren in gesprek gaan. Hoe gaan zij om met het denken in ‘waarde’ in plaats van het denken in laagste prijs? En hoe kunnen we het bouwproces sturen op de factor ‘tijd’ en dat gebruiken als criterium voor procesverbetering?

 

Na de pauze dient de hele Goudse schouwburg als creatieve ruimte, waarin de gasten en vertegenwoordigers uit het netwerk in gesprek gaan. Dat gebeurt aan de hand van de onderwerpen die tijdens het plenaire deel aan de orde kwamen.

 

Meer informatie

De CUR B&I dag 2010 start om 12.45 uur en eindigt om 20.00 uur, na afloop van het diner. Kijk op www.curbouweninfra.nl voor het volledige programma en de voorwaarden voor aanmelding.

Cementonline is een uitgave van Aeneas.
© 2010 www.cementonline.nl - alle rechten voorbehouden.