vrijdag 2 april 2010 2 reacties 190x gelezen
Op het ConstructeursPlatform van 31 maart j.l. in Papendal, hebben de aanwezige constructeurs unaniem ingestemd met een doorstart van hun belangengroepering.

Belangrijkste wijziging ten opzichte van de bestaande toestand is de onafhankelijke route die de initiatiefnemers voorstaan: niet langer meer onder de vleugels van NLingenieurs en Betonvereniging, maar als zelfstandige organisatie die de volle breedte van het constructeurvak wil bestrijken.
Behalve bureaus zouden ook individuen die het constructeurvak uitoefenen straks lid moeten kunnen worden, dus ook constructeurs die werkzaam zijn bij aannemers, overheid, bouwtoezichten, toeleveranciers en onderwijs.
Reacties Reacties
Herben Hulst 24/06/2010 09:00
Ja ik denk wel dat het goed is dat er een organisatie voor en van constructeurs isP.C. de Jager 17/04/2010 13:04
Dit is een goede ontwikkeling.
Cement, kennisplatform betonconstructies is een uitgave van Aeneas.
© 2012 www.cementonline.nl - alle rechten voorbehouden.